Let's read our ...
ktoré nás sprevádzajú aj v našom podnikaní

Blog · 04. Júl 2022

Čajový infúzer- revolúcia v príprave sypaných čajov?

V jednoduchosti je krása!

Nápad je to jednoduchý, ale pritom úžasný.


Čajový infúzer sa zaradil medzi najsofistikovanejšie spôsoby konzumácie čaju v 21 storočí.
Jeho užívatelia si ho obľúbili hlavne kvôli jeho výnimočnosti, praktickosti a nadčasovému vzhľadu. Infuzér sa skladá z dvoch nádob a filtra z nehrdzavejúcej ocele.

Čajový infuzér nám prináša revolúciu v príprave sypaných čajov. Jeho jednoduchosť a praktickosť dokáže priniesť do života chuť kvalitného a predovšetkým zdraviu prospešného sypaného čaju vo vysokej rýchlosti a bez zbytočnej námahy. Zabudnite na nekvalitné čajové vrecúška ktoré obsahujú čajový prach najnizšej kvality. Doprajte si radšej kvalitný čaj ktorý vám prinášame priamo zo Srilanských čajových plantáži.

Možnosti spôsobu použitia Čajového infúzera :

Kontrolovaný :

Nasypte odporúčané množstvo čaju do malej nádoby čajového infúzera. Do veľkej nádoby nalejete vriacu vodu. Skompletizujte čajové nádoby a otočte o 180 stupňov. Po uplynutí odporúčaného časového intervalu opäť otočte infúzer o 180 stupňov. Čajové lístky za pomoci filtra z nehrdzavejúcej ocele oddelia vodu od lístkov a prinesú vám čistý čaj bez nečistôt vhodný k okamžitej konzumácii.

Nekontrolovaný :

Nasypte odporúčané množstvo čaju do veľkej nádoby. Následne tieto čajové lístky zalejte vriacou vodou a nechajte pôsobiť. Tento spôsob pripravy čaju v infúzere sa nazýva nekontrolovaný, pretože čajové lístky zostávajú vo vriacej vode po celý čas konzumácie, keďže veľká nádoba nedokáže samotné čajové lístky od vody oddeliť. Čaj sa stáva silnejší a horkejší, čo v prípade niektorých čajových konzumentov nie je problém.

 

zn. Michal